Katalogy, Dokumenty ke stažení

 KATALOGY NÁHRADNÍCH DÍLŮ

V této kategorii jsme pro Vás připravily odkazy na zajímavé katalogy výrobců které jsou obsaženy v našem e-shopu a mohou vám pomoci k přesnějšímu dohledání dílu pokud si nejste jisti na základě dat z TecDoc.

ACI 

Našim dlouholetým dodavatelem karosářských dílu je firma ACI, pro kterou zajišťujeme zastoupení pro náš region. V jejich nabídce najdete i mnoho dalších dílů jako jsou díly klimatizace, výfuky, moto díly, DPF filtry a další.

Vzhledem k tomu, že katalog ACI je v podvědomí každého dobrého mechanika, nenajdete jejich nabídku v našem e-shopu, ale umožníme vám objednávky přímo v jejich katalogu z důvodu, že jejich zpracování je už zažité a přehledné.

V případě že ještě nemáte od nás přístupová hesla do katalogu ACI, kontaktujte nás prosím na telefonu 603 266 570.

 

katalog karoeářských dílú 

 

Dále jsme pro vás připravily katalogy dílů vybraných značek obsažených v našem e-shopu.

pokud dohledáte díl pomocí těchto vložených katalogů zkopírujte jen daný katalogový kod výrobku a vložte ho do našeho e-shopu kde uvidíte dostupnost a cenu dílu. 

TEDGUM katalog gumokovových dílů náprav a zavěšení motoru.

Ložiska značky CX  z kvalitní Polské výroby s velice širokým sortimentem a nízkou cenu.

Akumulátory VARTA  katalog k určení správné baterie pro váš vůz.

Výfuky POLMOSTROV  katalog výfuků

Výfuky IZAWIT  katalog výfuků

Mazací plán DIVINOL 

Mazací plán TOTAL

Mazací plán CASTROL

 

 

 

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Reklamace

Zde najdete ke stažení reklamační protokol, který je nutné přiložit k reklamovanému dílu a dopravit k nám na prodejnu jakoukoliv přepravní službou, nebo osobně.
Pozor, reklamace nezasílejte na dobírku! Nevyžádané dobírky nejsou přebírány.  
Pokud jste naším zákazníkem z řad autodílny nebo autoservisu, využijte služby rozvozu.

první krok pro úspěšnou reklamaci

 

Vratné díly

podmínky pro jejich vrácení

Náhradní díly které vyžadují vrácení starého dilu zpět podléhají podmínkám. Pokud nebudou tyto podmínky splněny nelze starý díl přijmout zpět.

Zasadní podmínky platící pro všechny výrobky

Díl musí být vrácen v původním obalu, zbaven nečistot a bez provozních kapalin v komletním složeném stavu dle dodaného nového dílu. Nesmí být mechanicky poškozený, pokud má nový díl zaslepky nebo přepravní krytky musí být všechny přemístěny na starý díl, je-li v balení štítek k dílu musí byt vracen zpět. Díl nesmí být nadměrně zkorodovany.

 

BRZDOVÉ TŘMENY musí být kompletní ve složeném stavu v původním obalu u TRW pozor na vratný štítek, čisté, bez kapalin a se všemi zaslepkami. Nesmí byt mechanicky poškozené, stržené zavity ,zalomené šrouby.

POLOOSY musí být kompletní ve složeném stavu očištěné v původním obalu, nesmí být zlomené, nebo stržené závity. 

STARTÉRY A ALTERNÁTORY musí být kompletní ve složeném stavu bez mechanického poškození v původním obalu. Nesmí být vyhořelý nebo kompletně spálený. Nelze vracet neznačkové výrobky, Starline, Wika, Maxger. Pozor na výrobce BOSCH má další specifické podmínky pro vrácení , vyžádejte si ke konkrétnímu dílu.

SERVO ČERPADLA musí být kompletní ve složeném stavu bez mechanického poškození, bez provozních kapalin v původním obalu, všechny zaslepky musí být přemístěny na starý díl.

ŘÍZENÍ musí být kompletní dle nového kusu v původním obalu, bez mechanického poškození a provozních kapalin, všechny záslepky musí být přemístěny na satrý díl. Nesmí být zkorodovaná pístnice a stržené zavity.

EGR VENTILY musí být nepoškozený ve složeném stavu v původním obalu.

KOMPRESORY musí být kompletní, v původním obalu, bez mechanického poškození, všechny zaslepky musí být přemístěny na starý díl. 

TURBODMYCHADLA musí být kompletní včetně regulace, v původním obalu, musí mít typový štítek. Nesmí být skříň turbodmychadla mechanicky poškozena.

VSTŘIKOVAČE musí byt v původním obalu kompletní, všechyn zaslepky musí být přemístěny na starý díl. Nesmí být zkorodovaný a nesmí mít hlubší ryhy od neodborné demontáže, tolerovány jsou otlaky na šestihranu.

PODMÍNKY BOSCH